Domov / Novinky / Svetový deň zraku 12. 10. 2017
Kategórie
Články
  Najlacnejšie kontaktné šošovky

  Sme najlacnejšie kontaktné šošovky a to nie je jediný dôvod na nákup smiley

   

   

  - Porovnajte si nás yes

   

  - Ponúkame zľavové akcie yes

   

  - Doprava zadarmo na vybrané produkty yes

   

  - Darček ku každej objednávke yes

   

  - Rýchle odoslanie yes

   

  - Originál produkty od dodávateľov v EU yes

  Novinky

  Svetový deň zraku 12. 10. 2017

  Svetový deň zraku 12. 10. 2017 - Najlacnejšie Kontakné Šošovky    Svetový deň zraku je najdôležitejšou komunikačnou udalosťou v kalendári zdravia očí. Je to ideálny čas zapojiť do sveta problematiky zraku rodinu, rodinných pacientov, rodinných známych, tých, ktorí málokedy myslia na očné vyšetrenie, na prevenciu očných ochorení.

  Deň 12. 10. 2017 je Svetovým dňom zraku.  

  Svetový deň zraku je najdôležitejšou komunikačnou udalosťou v kalendári zdravia očí. Je to ideálny čas zapojiť do sveta problematiky zraku rodinu, rodinných pacientov, rodinných známych, tých, ktorí málokedy myslia na očné vyšetrenie, na prevenciu očných ochorení. 

  V tomto roku zabezpečila organizácia, ktorá sa venuje tejto problematike, aby svet venoval pozornosť otázkam starostlivosti o oči, ktoré ovplyvňujú životy vo všetkých krajinách. 

  Čo je to prvé, čo môžete urobiť pre svoj zrak? Naplánovať si preventívne očné vyšetrenie u nášho očného špecialistu, zvlášť, keď sme nositeľmi kontaktných šošoviek. Prevencia je vždy ľahšia a jednoduchšia ako terapia.

  Veríme, že každý z nás sa chce starať o svoj zrak a preto aj my v najlacnejších kontaktných šošovkách. sk podporujeme Svetový deň zraku a týmto si ho opätovne pripomíname.

  Zrak je pre nás najdôležitejším zmyslom, chráňme si ho ( "ako oko v hlave" ). 

  Chcete byť informovaný o zaujímavostiach zo sveta kontaktných šošoviek? Kliknite sem na odber noviniek.