Domov / Novinky / Šošovky, ktoré si zamilujete
Kategórie
Články
  Najlacnejšie kontaktné šošovky

  Sme najlacnejšie kontaktné šošovky a to nie je jediný dôvod na nákup smiley

   

   

  - Porovnajte si nás yes

   

  - Ponúkame zľavové akcie yes

   

  - Doprava zadarmo na vybrané produkty yes

   

  - Darček ku každej objednávke yes

   

  - Rýchle odoslanie yes

   

  - Originál produkty od dodávateľov v EU yes

  Novinky

  Šošovky, ktoré si zamilujete

  Šošovky, ktoré si zamilujete - Najlacnejšie Kontakné Šošovky    Predstavujeme Vám vaše nové kontaktné šošovky. Sme pyšní, že môžeme predstaviť jednodňové kontaktné šošovky Miru 1day UpSide. 

  Miru 1day UpSide - nové jednodenné kontaktné šošovky v balení s technologiou SMART TOUCH. 

  Sme pyšní, že vám môžeme predstaviť vaše nové jednodňové kontaktné šošovky Miru 1day UpSide.  

  Miru 1day Upside, prvé a jediné jednodenné silikón-hydrogélové šošovky s technológiou Smart Touch, vzrušujúci nový člen rodiny šošoviek Miru. Navrhnuté pre zníženie kontaminácie napr. vláknami, cudzími telesami alebo škodlivými látkami. Manipulácia bez ťažkostí, šošovky sú vždy správnou stranou nahor a pripravené k aplikácii. Zistili sme, že 80% užívateľov by uvítalo ľahšiu manipuláciu. Rýchlejšia aplikácia, menej stresu! Ráno nestrácate čas kontrolovaním, či je šošovka správnou stranou nahor. Unikátne balenie pre hygienickú manipuláciu so šošovkami. Balenie umožňuje, aby vnútorný povrch šošovky zostal až do okamihu aplikácie bez kontaminácie .. Užívateľ sa dotýka iba vonkajšieho povrchu šošovky. Unikátna smart ( SMART TOUCH ) zóna v krabičke zaisťuje, že vnútorný povrch šošovky bude smerovať nadol, takže šošovku možno vybrať a aplikovať bez kontaktu s vnútornou plochou.

  Oči, ktoré môžu dýchať sú zdravšie a umožňujú bezstarostné nosenie od rána až do noci. Unikátne silikón-hydrogélové kontaktné šošovky Miru 1day UpSide na jednorazové použitie poskytujú zdravie, hygienu, komfort a pohodlie.