Domov / Novinky / Myopia alebo krátkozrakosť
Kategórie
Články
  Najlacnejšie kontaktné šošovky

  Sme najlacnejšie kontaktné šošovky a to nie je jediný dôvod na nákup smiley

   

   

  - Porovnajte si nás yes

   

  - Ponúkame zľavové akcie yes

   

  - Doprava zadarmo na vybrané produkty yes

   

  - Darček ku každej objednávke yes

   

  - Rýchle odoslanie yes

   

  - Originál produkty od dodávateľov v EU yes

  Novinky

  Myopia alebo krátkozrakosť

  Myopia alebo krátkozrakosť - Najlacnejšie Kontakné Šošovky    Hoci presná príčina tohto nárastu krátkozrakosti medzi Američanmi nie je známa, mnohí oční lekári majú pocit, že majú niečo spoločné s únavou očí z používania počítača a iných rozšírených blízkych vizionálnych úloh spojených s genetickou predispozíciou na myopiu.

  Krátkozrakosť, alebo myopia, je najčastejšou refrakčnou chybou oka a v posledných rokoch sa stáva vo svete bežnejšou.

  V skutočnosti nedávna štúdia Národného očného ústavu (NEI) ukazuje, že prevalencia myopie vzrástla z 25% populácie USA (vo veku 12 až 54 rokov) v rokoch 1971-1972 na neuveriteľných 41,6% v rokoch 1999-2004.

  Hoci presná príčina tohto nárastu krátkozrakosti medzi Američanmi nie je známa, mnohí oční lekári majú pocit, že majú niečo spoločné s únavou očí z používania počítača a iných rozšírených blízkych vizionálnych úloh spojených s genetickou predispozíciou na myopiu.


  Myopia príznaky a príznaky

  Ak ste krátkozraký, zvyčajne budete mať ťažkosti s čítaním dopravných značiek a zreteľným videním vzdialených objektov, ale budete schopný dobre vidieť na blízke predmety a problém Vám nebude robiť ani čítanie a používanie počítača.

  Medzi ďalšie príznaky a symptómy krátkozrakosti patrí šklbanie, očné napätie a bolesti hlavy. Pocit únavy pri jazde alebo športovaní môže byť príznakom nekorigovanej krátkozrakosti.

  Ak pocítite tieto príznaky alebo príznaky pri nosení okuliarov alebo kontaktných šošoviek, naplánujte si komplexné očné vyšetrenie s vaším optometristom alebo oftalmológom.

  Váš e-eshop najlacnejšie kontaktné šošovky. sk

  Chcete byť informovaný o zaujímavostiach zo sveta kontaktných šošoviek? Kliknite sem na odber noviniek.