Domov / Novinky / Kontaktné šošovky na šport
Kategórie
Výrobcovia
Informácie
  Voliteľný boxík #1

  Sme najlacnejšie kontaktné šošovky a to nie je jediný dôvod na nákup smiley

   

   

  - Porovnajte si nás yes

   

  - Ponúkame zľavové akcie yes

   

  - Doprava zadarmo na vybrané produkty yes

   

  - Darček ku každej objednávke yes

   

  - Rýchle odoslanie yes

   

  - Originál produkty od dodávateľov v EU yes

  Kontaktné šošovky na šport

  Kontaktné šošovky na šport    Vážení klienti, pripravili sme pre Vás novú kategóriu produktov " šošovky na šport ". Moderným trendom posledných desaťročí je v našej spoločnosti šport. Šport ako súčasť nášho každodenného života.

  Vážení klienti, pripravili sme pre Vás novú kategóriu produktov " šošovky na šport ". Moderným trendom posledných desaťročí je v našej spoločnosti šport. Šport ako súčasť nášho každodenného života. Modernými sú dnes ľudia, ktorí športujú a dbajú tak o svoje zdravie. Každý z nás má svoju vlastnú motiváciu a tak aj svoj vlastný dôvod prečo a ktorému športu sa venuje. V prípade, že patríte medzi ľudí, ktorí radi športujú a nosia okuliare máme pre Vás práve v kategorii " šošovky na šport " alternatívu pre vaše pohodlie a bezpečie. 

  Najideálnejším riešením sú jednodenné kontaktné šošovky. Jednoduchá aplikácia, vždy nové balenie a maximálne bezpečie pri ich nosení sú dôležitým benefitom práve pre Vás. Idete plávať, hrať hokej alebo futbal a nechcete pri športe nosiť okuliare, alebo Vás pri športe obmedzujú? MIRU 1day Menicon Flat Pack od spoločnosti Menicon alebo Dailies Total 1 od Alcon sú tým najlepsím riešením. Naaplikujete a po športovom zážitku jednoducho vyhodíte do koša. Maximálne bezpečie a sloboda pri vašom pohybe. Kontaktné šošovky na šport

  Chcete byť informovaný o zaujímavostiach zo sveta kontaktných šošoviek? Kliknite sem na odber noviniek.