Domov / Novinky / Kontaktné šošovky na šport
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1

Sme najlacnejšie kontaktné šošovky a to nie je jediný dôvod na nákup smiley

 

 

- Porovnajte si nás yes

 

- Ponúkame zľavové akcie yes

 

- Doprava zadarmo na vybrané produkty yes

 

- Darček ku každej objednávke yes

 

- Rýchle odoslanie yes

 

- Originál produkty od dodávateľov v EU yes

Kontaktné šošovky na šport

Kontaktné šošovky na šport    Vážení klienti, pripravili sme pre Vás novú kategóriu produktov " šošovky na šport ". Moderným trendom posledných desaťročí je v našej spoločnosti šport. Šport ako súčasť nášho každodenného života.

Vážení klienti, pripravili sme pre Vás novú kategóriu produktov " šošovky na šport ". Moderným trendom posledných desaťročí je v našej spoločnosti šport. Šport ako súčasť nášho každodenného života. Modernými sú dnes ľudia, ktorí športujú a dbajú tak o svoje zdravie. Každý z nás má svoju vlastnú motiváciu a tak aj svoj vlastný dôvod prečo a ktorému športu sa venuje. V prípade, že patríte medzi ľudí, ktorí radi športujú a nosia okuliare máme pre Vás práve v kategorii " šošovky na šport " alternatívu pre vaše pohodlie a bezpečie. 

Najideálnejším riešením sú jednodenné kontaktné šošovky. Jednoduchá aplikácia, vždy nové balenie a maximálne bezpečie pri ich nosení sú dôležitým benefitom práve pre Vás. Idete plávať, hrať hokej alebo futbal a nechcete pri športe nosiť okuliare, alebo Vás pri športe obmedzujú? MIRU 1day Menicon Flat Pack od spoločnosti Menicon alebo Dailies Total 1 od Alcon sú tým najlepsím riešením. Naaplikujete a po športovom zážitku jednoducho vyhodíte do koša. Maximálne bezpečie a sloboda pri vašom pohybe. Kontaktné šošovky na šport

Chcete byť informovaný o zaujímavostiach zo sveta kontaktných šošoviek? Kliknite sem na odber noviniek.